Akcesoria

/ Akcesoria kominkowe

Powyżej zamieszczona oferta obejmuje wszelkiego rodzaju elementy dodatkowe, których stosowanie pozwala istotnie zwiększyć efektywność pracy kominka lub poszerzyć zakres jego funkcjonalności. W ramach wspomnianego asortymentu do Państwa dyspozycji oddajemy przede wszystkim produkty, takie jak: przyłącza kominowe, szkło i drzwiczki do kominka otwartego – na wymiar, odpady i płyty szamotowe, wymienniki pyłowe,  zabezpieczenia termiczne,  pompy obiegowe (dostępne również w kompleksowych zestawach wraz ze wspomnianymi wcześniej wymiennikami pyłowymi),  naczynia przelewowe.

Jeśli chodzi o mniej konwencjonalne akcesoria, jednym z ciekawszych rozwiązań udostępnianych klientom przez naszą firmę jest 10-elementowy zestaw „Pizza Casa”. Ten rodzaj wkładu umożliwia wypiek pizzy oraz grillowanie bezpośrednio w domowym kominku.

/ Przeznaczenie naszych produktów

Proponowana oferta przyłączy, pomp, wymienników, szkła czy też drzwiczek do kominka otwartego oraz wszelkich pozostałych elementów dodatkowych przeznaczona jest zarówno do wkładów konwekcyjnych (tj. kominków powietrznych), jak również do kominków bazujących na wykorzystaniu płaszcza wodnego.

Zainteresował Państwa nasz asortyment? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami, które znajdują się na kartach poszczególnych produktów. W przypadku chęci uzyskania porady lub zadania pytań odnośnie prezentowanych powyżej akcesoriów kominkowych, zachęcamy także do kontaktu z naszym personelem.