Kominki Bydgoszcz

Sprawdź gdzie kupisz kominki UNICO

Kominki ARDOR
Premium
Ekspozycja
Fordońska 420, 85-790 Bydgoszcz

502 673 505, 507 578 743

Kominki Bydgoszcz

Dom wyposażony w kominek zyskuje nie tylko na znakomitym wyglądzie, ale także na wyjątkowym nastroju. Inwestorzy poszukują więc takich rozwiązań, które będą dostoswane do indywidualnych potrzeb. Kominki Bydgoszcz posiadają nie tylko najlepsze cechy wkładów grzewczych, ale także niesamowite, nowoczesne systemy, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Kominki Bydgoszcz to produkty dla osób, poszukujących wydajnego źródła ciepła, jednocześnie będące wsparciem kontroli codziennego zużycia energii. Jednym z rodzajów są wkłady konwekcyjne. Przeznaczone do niewielkich powierzchni oraz pomieszczeniach o dużych stratach ciepła kominki, zapewniają maksimum ciepłej i przyjemnej atmosfery. Kominki Bydgoszcz to doskonałe rozwiązanie do budynków o słabej izolacji.

Na czym polega wkład konwekcyjny? Powietrze, które zostaje doprowadzone do kominka, opływa gorący wkład oraz inne powierzchnie grzewcze i wraca do pomieszczenia przez kanały wentylacyjne. To doskonały sposób, aby szybko ogrzać niewielką powierzchnię domu, a zarazem mieć pewność, że ciepło dotrze do wszystkich pomieszczeń. Wkłady konwekcyjne to nie jedyne rozwiązanie. Kominki Bydgoszcz posiadają ogromną gamę produktów, które można dostosować do rodzaju budynku, jego kubatury, poziomu izolacji termicznej, a także powierzchni.

Kominki Bydgoszcz to najnowsze technologie, idące w parze z ekologią i szeroko pojętą ochroną środowiska naturalnego. Każdy producent musi dokonać szeregu badań, dotyczących wpływu spalania na środowisko, zanim wprowadzi produkt na rynek. Można palić czysto – to nie teoria, a potwierdzone licznymi testami wyniki badań, które uprawniają markę UNICO do bycia członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki i Piece, mającym na celu reprezentowanie interesów środowiska, na który bezpośredni wpływ ma branża kominkowa.

Kominki z płaszczem wodnym Bydgoszcz

Czy kominki Bydgoszcz zasługują na specjalną uwagę inwestorów, posiadających budynki o znacznie większych powierzchniach? Oczywiście, wkład z płaszczem wodnym sprosta wielu oczekiwaniom. Co więcej, stanowi on integralną część oszczędności domowego budżetu. Kominki z płaszczem wodnym Bydgoszcz z serii Nemo, pozwalają dostosować rozmiar wkładu, wyłożenie paleniska oraz wygląd innych elementów kominka, do własnych potrzeb. Indywidualna konfiguracja to krok w stronę inwestorów, którzy potrzebują czegoś więcej, niż gotowego źródła ciepła. Wkłady z serii Nemo występują w trzech pakietach – Modern, Optima oraz Raster, a każdy z nich można dowolnie konfigurować.

Wiele osób pragnie dostosować kominek do wnętrza, biorąc pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale także funkcje. Kominki z płaszczem wodnym Bydgoszcz to doskonały sposób na wybór doskonałej jakości produktu, w korzystnej cenie. Warto zwrócić uwagę, że wkład z płaszczem wodnym generuje spore oszczędności.

Jak działa? Kominki z płaszczem wodnym Bydgoszcz to linia bezrusztowych wkładów do palenisk. Opracowano je w najwyższej jakości, nowoczesnej technologii, która pozwala na transport powietrza ze specjalnie zaprojektowanego systemu kanałów do komory spalania. Powstałe ciepło jest potrzebne do ogrzania wody w instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki temu przyjemna temperatura może być rozprowadzona po całym budynku.

Nowoczesne kominki Bydgoszcz

Technika tworzenia wkładów kominkowych zmienia się wraz z trendami, panującymi w Europie. Nowoczesne kominki Bydgoszcz powstają w wysokiej technologii, zgodnej z polskimi, a także europejskimi normami, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Mimo, że zaawansowanie techniczne kominków jest ogromne, każdy wkład różni się od siebie drobnymi, lecz kluczowymi elementami. Nowoczesne kominki Bydgoszcz to jakość, podparta wieloma latami doświadczenia w produkcji wkładów kominkowych oraz uwag klientów, na temat wcześniej sprowadzanych z Europy gotowych wkładów. Dostosowanie kominków własnej produkcji do rynku polskich inwestorów to najlepsza decyzja, jaką można było podjąć. Zaawansowana technologia i przykładanie szczególnej uwagi do detalu sprawia, że nowoczesne kominki Bydgoszcz cieszą się ogromnym uznaniem najbardziej wymagających klientów.

Kominki wolnostojące Bydgoszcz

Wkłady kominkowe to nie jedyne rozwiązanie. Kominki wolnostojące Bydgoszcz to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dopasowanie piecyka do wnętrza, a także wyjątkowy design, wygodę i bezpieczeństwo.

Kominki wolnostojące Bydgoszcz to połączenie wyjątkowych zalet kominka w zabudowie, z lekkością formy i funkcjonalnością piecyka bez zabudowy. Właśnie dlatego do ich wnętrza użyto kultowego i niezawodnego w swojej klasie wkładu kominkowego Unico Dragon 8.

Seria piecyków wolnostojących Simply Unique występuje w dwóch wersjach: Timo i Luna. Istnieje także możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb, które skrywa każdy budynek. Na życzenie klienta, kominki wolnostojące Bydgoszcz, mogą być wyposażone nie tylko w standardowy czarny szamot, ale także ceramikę Refrabox, która charakteryzuje się wysoką jakością i przeznaczeniem do długookresowego użytkowania wkładów kominkowych. Taki system ogniotrwałego wyłożenia komory spalania, daje jeszcze większą pewność, że wkład ten zachowa swą trwałość przez wiele kolejnych lat.