Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym

/ Dostępne pakiety wykończenia wkładów

Wyłożenie paleniska
Szyba
Szyba we wkładach
narożnych
Klamka
Listwa inox po wewnętrznej stronie ramki
Modern
szamot
klasyczna w stalowej ramie
łączona klasyczna (opcjonalnie szyba
gięta w modelach Nemo TopEco 2B i 4B)
Classic
nie
Trend
czarny szamot
klasyczna w stalowej szerokiej ramie
łączona klasyczna (opcjonalnie szyba
gięta w modelach Nemo TopEco 2B i 4B)
Design
nie
BEST
Raster
Refrabox
z czarnym nadrukiem maskująca ramę
łączona z nadrukiem (opcjonalnie szyba
gięta w modelach Nemo TopEco 2B i 4B)
Design
tak

/ Wkłady wodne

Wkład z płaszczem wodnym jest rozwiązaniem ekonomicznym, pozwalającym na istotne ograniczenie wydatków związanych z ogrzewaniem. Technologia zastosowana w ramach jego struktury wykorzystuje ciepło z kominka do podgrzania wody w instalacji cieplnej.

Ponieważ wkłady kominkowe z płaszczem wodnym muszą współpracować z innymi źródłami energii, decyzję o ich zakupie należy podjąć już na etapie projektowania domu lub przed generalnym remontem.

/ Serie wkładów

Konkretny wkład kominkowy z płaszczem wodnym z naszego asortymentu może przynależeć do jednej z dwóch, oferowanych przez nas serii:

  •  Neptun, czyli konwencjonalne paleniska rusztowe, do których powietrze dociera przez popielnik umieszczony w centralnej części kominka,
  •  Nemo, będący linią wkładów do palenisk bezrusztowych, które pozyskują powietrze ze specjalnie zaprojektowanego systemu kanałów prowadzących je bezpośrednio do komory spalania.

/ Właściwości asortymentu

W zależności od konkretnego produktu, proponowane przez nas wkłady kominkowe mogą różnić się cechami, takimi jak cena, moc grzewcza, kształt i wyłożenie paleniska, rodzaj oraz wykończenie szyb, typ klamek, a także elementy dodatkowe, np. listwa Inox montowana od wewnętrznej strony ramki.

Oferowany przez nas asortyment dostępny jest w wielu wariantach konstrukcyjnych oraz w trzech podstawowych pakietach wykończeniowych: Modern, Trend i Raster (opcja najczęściej wybierana przez naszych klientów).

Najistotniejsze różnice pomiędzy wspomnianymi pakietami można odnaleźć w tabeli u góry strony. Dodatkowo na podstronach poszczególnych produktów zamieściliśmy również ich szczegółowe specyfikacje.

Jeśli będą Państwo chcieli poznać ceny wkładów kominkowych Unico, serdecznie zapraszamy także do kontaktu drogą e-mailową lub telefoniczną.