Szkolenie produktowe

W siedzibie Unico odbyło się szkolenie, w którym uczestniczyli partnerzy handlowi z całej Polski. Spotkanie miało miejsce 14 czerwca w Uciechowie.

W roli prelegentów wystąpili przedstawiciele kilku czołowych firm: Unico, Tatarek, Poujoulat, Eco-pal oraz Stabica. Każdy z naszych partnerów szkolących zaprezentował zakres swoich produktów i usług. Dzięki obecności partnerów szkolenie mogło być kompleksowe, obejmując szeroki zakres tematów i zapewniając uczestnikom wszechstronne informacje oraz praktyczne porady dotyczące najnowszych produktów i technologii. Podczas szkolenia omówione zostały również nowości w ofercie Unico i możliwości wsparcia dla partnerów handlowych w zakresie sprzedaży produktów na paliwa stałe. Było dużo wiedzy i inspiracji, a uczestnicy byli bardzo aktywni, co przyczyniło się do owocnej wymiany doświadczeń i pomysłów.

Kolejne szkolenie już w październiku 2024. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i skrzynek mailowych, na które wpłyną szczegółowe informacje odnośnie daty i harmonogramu szkolenia.