System podnoszenia szyby PowerLIFT

/ Nowy poziom komfortu

Lata doświadczeń w branży kominkowej pozwoliły naszym konstruktorom stworzyć jeden z najlepszych mechanizmów podnoszenia drzwi we wkładzie kominkowym- system PowerLIFT.

Starannie dopracowany mechanizm idealnie gładko i lekko przesuwa drzwiczki niezależnie od temperatury w kominku.

W rozwiązaniu PowerLIFT zastosowano system docisku, aby zachować szczelność kominka i równocześnie nie zużywać przedwcześnie uszczelki. Dzięki temu mamy maksymalną kontrolę nad procesem spalania, idealnie czystą szybę oraz ekonomiczne i ekologiczne spalanie.

Na potrzeby czyszczenia wkładu możliwe jest również wygodne otwieranie drzwi na bok za pomocą wysuwanej klamki bocznej, ledwie widocznej po schowaniu.

System podnoszonej szyby można zastosować we wszystkich wkładach konwekcyjnych z serii Dragon (poza 8R) oraz we wkładach z płaszczem wodnym z serii Nemo.

System PowerLIFT został zaprojektowany i wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale, dzięki czemu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wkłady kominkowe w wersji Lift, tak jak nasze standardowe wkłady, mogą być na wiele sposobów konfigurowane i dostosowywane do indywidualnych potrzeb.