Kominki Mazowieckie

Sprawdź gdzie kupisz kominki UNICO

KominoX
Premium
Ekspozycja
Krzywa 1, 05-805 Otrębusy

739 182 182

KESSEL
Premium
Ekspozycja
Młodzieżowa 28 C , 09-100 Płońsk

505 504 103

Kominki mazowieckie

Wyjątkowy wystrój, niezapomniany nastrój i piękny wygląd – kominek jest doskonałym pomysłem na aranżację domu i wytworzenie w nim charakterystycznego miejsca, w którym wszyscy domownicy spotykają się na wspólne spędzanie czasu. Kominki mazowieckie charakteryzują się najlepszymi systemami i wyjątkowymi, nowoczesnymi wkładami grzewczymi, które poprzez komfort użytkowania, zjednują sobie coraz większą rzeszę zwolenników. Co takiego mają w sobie kominki mazowieckie, że są produktami premium najwyższej jakości, a jednocześnie powodują oszczędności na energii cieplnej?

Jeśli szukasz wydajnego źródła ciepła, a jednocześnie chcesz kontrolować codzienne zużycie energii i przeznaczone na to wydatki, kominki mazowieckie to absolutnie rozwiązanie dla Twojego domu! W zależności od rodzaju budynku oraz funkcji jakich oczekujesz od wkładu grzewczego, kominki mazowieckie oferują Ci indywidualne rozwiązania, które dopasujesz do potrzeb domowników. Możesz wybrać swój kominek spośród wielu różnych wkładów, dostosowanych nie tylko do rodzaju budynku, ale również poziomu izolacji, powierzchni, a także jego kubatury.

Jednym z rodzajów kominków najwyższej jakości są wkłady konwekcyjne, dedykowane do małych budynków, charakteryzujących się dużymi stratami ciepła. Konwekcyjne kominki mazowieckie oferują maksimum odzysku energii cieplnej nawet przy słabej izolacji, a także przyjemną atmosferę w całym budynku.

Fenomen wkładu konwekcyjnego polega głównie na tym, iż powietrze docierające do kominka, opływa gorący wkład i inne powierzchnie grzewcze, aby później wrócić do pomieszczeń poprzez kanały wentylacji. Właśnie dlatego, kupując kominki mazowieckie, masz pewność, że ciepło dotrze do każdego pomieszczenia, a jednocześnie zminimalizuje ryzyko utraty energii cieplnej.

Kominki z płaszczem wodnym mazowieckie

Do dużych powierzchni domu idealnie sprawdzi się inne rozwiązanie – kominki z płaszczem wodnym mazowieckie sprostają wszelkim oczekiwaniom o ciepłej atmosferze w całym domu. Technologia tego rozwiązania polega na transporcie powietrza ze specjalnie zaprojektowanego systemu kanałów komory spalania. Powstałe ciepło ogrzewa wodę w instalacji centralnego ogrzewania, dzięki czemu wyższa temperatura może być rozprowadzona po całym budynku, a wyjątkowy nastrój dociera do wszystkich domowników. Ciepło to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka – dzięki niemu czujemy się dobrze i bezpiecznie we własnym domu.
Indywidualna konfiguracja sprawia, że kominki z płaszczem wodnym mazowieckie, są spełnieniem marzeń inwestorów, szukających niestandardowych rozwiązań. Seria Nemo, pozwala dostosować elementy składowe kominka do własnych potrzeb – wybierzesz więc rozmiar wkładu, wyłożenie paleniska, a nawet wygląd małych elementów, takich jak klamka.

Kominki z płaszczem wodnym mazowieckie z serii Nemo występuje w trzech pakietach – Modern, Optima i Raster – a każdy z nich można dowolnie dostosowywać do swoich potrzeb. Dla osób poszukujących znacznych oszczędności na ogrzewaniu mamy dobrą wiadomość – wkład z płaszczem wodnym stanowi integralną część zasobów domowego budżetu, które generują oszczędności.

Kominki wolnostojące mazowieckie

Oprócz wkładów kominkowych, ogromną popularnością wśród inwestorów, cieszą się kominki wolnostojące mazowieckie. Gdzie znajdują swoje zastosowanie? Przede wszystkim w budynkach utrzymanych w stylu tradycyjnym, rustykalnym i sielskim. Powrót do dawnych czasów, w których kominek stanowił główny atut domu, jest dla wielu inwestorów spełnieniem marzeń i możliwością powrotu do cennych wspomnień. O ile nowoczesne domy jednorodzinne raczej stawiają na kominku w zabudowie, o tyle tradycyjne budynki cenią sobie możliwość dopasowania do wnętrza kominka wolnostojącego, a jednocześnie będącego absolutnie wydajnym źródłem ciepła.

Cała seria kominków wolnostojących Simply Unique występuje w dwóch wersjach: Timo i Luna. Co więcej, kominki wolnostojące mazowieckie oferują możliwość wyboru wyłożenia wkładu – standardowy czarny szamot lub ceramika Refrabox, charakteryzująca się wysoką jakością oraz długookresowym użytkowaniem wkładu.

Kominki wolnostojące mazowieckie łączą w sobie wyjątkowe zalety kominków w zabudowie, z tradycją i funkcjonalnością sielskiego piecyka. Do kominka wolnostojącego zastosowano więc najlepszy w swej klasie wkład kominkowy Unico Dragon 8. Wkład ten to niezawodność i odporność, gwarantowana przez producenta.

Nowoczesne kominki mazowieckie

Import kominków z zachodniej części Europy nie dostosowywał produktów do indywidualnych potrzeb klientów. Właśnie dlatego marka Unico postawiła na własną produkcję kominków, różniących się małymi, lecz absolutnie kluczowymi detalami. To właśnie nowoczesne kominki mazowieckie realizują zapotrzebowanie na produkty premium, które są nie tylko funkcjonalne, ale także spełniają wszelkie normy jakościowe - zarówno polskie, jak i europejskie. Nowoczesne kominki mazowieckie to zaawansowana technologia, jakość wykonania, funkcjonalność oraz wyjątkowy design.

Nowoczesność to również definicja odpowiedniego podejścia do ochrony środowiska i wpływu przemysłu na naturę. Właśnie dlatego nowoczesne kominki mazowieckie są wypuszczane na rynek po przejściu badań i restrykcyjnych testów, dotyczących wpływu spalania na środowisko. Idea czystego palenia sprawiła, że marka Unico została członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki i Piece, reprezentującego interesy środowiska, w związku z działalnością branży cieplnej.