Kominki Głogów

Sprawdź gdzie kupisz kominki UNICO

„MEGA” Kominki
Premium
Ekspozycja
Salon „ASPA” ul. Mickiewicza 63a , 67-200 Głogów

609180466, 605304091, 731276317

Unico Kominki partner
„MEGA” Kominki
Premium
Ekspozycja
Salon „MEGA” kominki ul. Mickiewicza 53c ( k. Urzędu Skarbowego) , 67-200 Głogów

76 7277780, 609180466, 793423656, 605304091

Kominki Głogów

Dom wyposażony w kominek zyskuje nie tylko na znakomitym wyglądzie, ale także na wyjątkowym nastroju. Inwestorzy poszukują więc takich rozwiązań, które będą dostoswane do indywidualnych potrzeb. Kominki Głogów posiadają nie tylko najlepsze cechy wkładów grzewczych, ale także niesamowite, nowoczesne systemy, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Kominki Głogów to produkty dla osób, poszukujących wydajnego źródła ciepła, jednocześnie będące wsparciem kontroli codziennego zużycia energii. Jednym z rodzajów są wkłady konwekcyjne. Przeznaczone do niewielkich powierzchni oraz pomieszczeniach o dużych stratach ciepła kominki, zapewniają maksimum ciepłej i przyjemnej atmosfery. Kominki Głogów to doskonałe rozwiązanie do budynków o słabej izolacji.

Na czym polega wkład konwekcyjny? Powietrze, które zostaje doprowadzone do kominka, opływa gorący wkład oraz inne powierzchnie grzewcze i wraca do pomieszczenia przez kanały wentylacyjne. To doskonały sposób, aby szybko ogrzać niewielką powierzchnię domu, a zarazem mieć pewność, że ciepło dotrze do wszystkich pomieszczeń. Wkłady konwekcyjne to nie jedyne rozwiązanie. Kominki Głogów posiadają ogromną gamę produktów, które można dostosować do rodzaju budynku, jego kubatury, poziomu izolacji termicznej, a także powierzchni.

Kominki Głogów to najnowsze technologie, idące w parze z ekologią i szeroko pojętą ochroną środowiska naturalnego. Każdy producent musi dokonać szeregu badań, dotyczących wpływu spalania na środowisko, zanim wprowadzi produkt na rynek. Można palić czysto – to nie teoria, a potwierdzone licznymi testami wyniki badań, które uprawniają markę UNICO do bycia członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki i Piece, mającym na celu reprezentowanie interesów środowiska, na który bezpośredni wpływ ma branża kominkowa.

Kominki z płaszczem wodnym Głogów

Czy kominki Głogów zasługują na specjalną uwagę inwestorów, posiadających budynki o znacznie większych powierzchniach? Oczywiście, wkład z płaszczem wodnym sprosta wielu oczekiwaniom. Co więcej, stanowi on integralną część oszczędności domowego budżetu. Kominki z płaszczem wodnym Głogów z serii Nemo, pozwalają dostosować rozmiar wkładu, wyłożenie paleniska oraz wygląd innych elementów kominka, do własnych potrzeb. Indywidualna konfiguracja to krok w stronę inwestorów, którzy potrzebują czegoś więcej, niż gotowego źródła ciepła. Wkłady z serii Nemo występują w trzech pakietach – Modern, Optima oraz Raster, a każdy z nich można dowolnie konfigurować.

Wiele osób pragnie dostosować kominek do wnętrza, biorąc pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale także funkcje. Kominki z płaszczem wodnym Głogów to doskonały sposób na wybór doskonałej jakości produktu, w korzystnej cenie. Warto zwrócić uwagę, że wkład z płaszczem wodnym generuje spore oszczędności.

Jak działa? Kominki z płaszczem wodnym Głogów to linia bezrusztowych wkładów do palenisk. Opracowano je w najwyższej jakości, nowoczesnej technologii, która pozwala na transport powietrza ze specjalnie zaprojektowanego systemu kanałów do komory spalania. Powstałe ciepło jest potrzebne do ogrzania wody w instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki temu przyjemna temperatura może być rozprowadzona po całym budynku.

Nowoczesne kominki Głogów

Technika tworzenia wkładów kominkowych zmienia się wraz z trendami, panującymi w Europie. Nowoczesne kominki Głogów powstają w wysokiej technologii, zgodnej z polskimi, a także europejskimi normami, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Mimo, że zaawansowanie techniczne kominków jest ogromne, każdy wkład różni się od siebie drobnymi, lecz kluczowymi elementami. Nowoczesne kominki Głogów to jakość, podparta wieloma latami doświadczenia w produkcji wkładów kominkowych oraz uwag klientów, na temat wcześniej sprowadzanych z Europy gotowych wkładów. Dostosowanie kominków własnej produkcji do rynku polskich inwestorów to najlepsza decyzja, jaką można było podjąć. Zaawansowana technologia i przykładanie szczególnej uwagi do detalu sprawia, że nowoczesne kominki Głogów cieszą się ogromnym uznaniem najbardziej wymagających klientów.

Kominki wolnostojące Głogów

Wkłady kominkowe to nie jedyne rozwiązanie. Kominki wolnostojące Głogów to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dopasowanie piecyka do wnętrza, a także wyjątkowy design, wygodę i bezpieczeństwo.

Kominki wolnostojące Głogów to połączenie wyjątkowych zalet kominka w zabudowie, z lekkością formy i funkcjonalnością piecyka bez zabudowy. Właśnie dlatego do ich wnętrza użyto kultowego i niezawodnego w swojej klasie wkładu kominkowego Unico Dragon 8.

Seria piecyków wolnostojących Simply Unique występuje w dwóch wersjach: Timo i Luna. Istnieje także możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb, które skrywa każdy budynek. Na życzenie klienta, kominki wolnostojące Głogów, mogą być wyposażone nie tylko w standardowy czarny szamot, ale także ceramikę Refrabox, która charakteryzuje się wysoką jakością i przeznaczeniem do długookresowego użytkowania wkładów kominkowych. Taki system ogniotrwałego wyłożenia komory spalania, daje jeszcze większą pewność, że wkład ten zachowa swą trwałość przez wiele kolejnych lat.